13 Aralık 2013

ING Bank Kredi Kartı Bile Vermeyen Banka Sigorta Yapmak İçin Arıyor!

ING Bank Kredi kartı başvuruma bile onay vermeyen banka, beni sigorta için arıyor. İnanılır gibi değil. Beni banka müşterisi bile yapmamışken, sigorta ödemelerimi gelip her ay bankadan elden mi yapacağım.

Zeynep 131 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 17 Aralık 2013

    Adamlar beni müşterileri yapacaklarına, telefon numaramı kayıtlarından sildiler! Şaka gibi...

  • ING Bank Temsilcisi16 Aralık 2013

    Sn Zeynep T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sn Zeynep T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön