30 Ocak 2014

ING Bank Kredi kartı başvurusu

ING Bank pegasus havayolları ile anlaşmış olduğu pegasus plus kartı için yaklaşık bir ay önce başvurdum. İlk başvuru takibinde telefondan iptal olunca tekrar başvurdum. Daha sonra anladım ki sistemdeki bir sorun yüzünden sürekli başvuru iptal oluyor. Telefon bankacılığındaki kişi neden olduğunu bilmediğinden sürekli şikayet ve tekrar başvuru alıyorlar.

Şikayetime geri dönen olmadı. Daha sonra twitter üzerinden şikayetime geri dönüldü en sonunda ve bilgilerimim eksik olduğu için problem olduğu söylendi ve bir şubeye yönlendirildim. Düzeltmeler sonrasında tekrar telefondan başvurum yine iptal oldu ve nedenini kimse bilmiyor. Daha önceki şikayetlerim düzeltilmiş gibi kapanarak sonuçlanmış.

Tolgar 189 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Tolgar Lütfi K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Tolgar30 Ocak 2014

    Kaç gündür inceleniyor zaten . Şikayetim de bu.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Tolga Lütfi K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön