13 Mayıs 2013

ING Bank Kredi Kartı Başvurumu Sonuçlandırmıyor!

2 yıl önce ıng bonus kredi kartım vardı kapattırdım şimdi tekrar açtırmak istiyorum internet şubesinden kaç kere başvurdum ne müspet ne menfi bir sonuç çıkmıyor ayrıca Ing bank ta konut kredim var kredi kartı alamıyorum bu nasıl iştir yahu.

Seçkin 70 Okunma

Cevaplar

  • Seçkin16 Mayıs 2013

    bankadanda müracat ettim yine aynı mesajı aldım bankamızda değerlendirmekte olan bir başvurunuz var diyor demkki ınbank bana bi daha kart vermeyecek

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Seçkin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Seçkin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön