25 Haziran 2014

ING Bank Kredi Kartı Başvurumu Red Etti.

24.06.2014' de ING Bank Pegasus Plus kart için online başvuru yaptım. Başvuruma binaen 25.06.2014 saat 09:25 'de ING Bank'tan aradılar. Kredi kartı başvurum için gerekli olan bilgileri aldıktan sonra bana takip için 2012312162 sayılı başvuru form numarasını verdiler ve görüşme bitti. Görüşmeden 1 saat sonra ING Bank'tan "Başvurunuza olumlu yanıt verilmediğini üzülerek bildiririz " şeklinde bir sms geldi.

Bu ilginç durumun ardından ING Bank Kızılay şubesine gittim. Şube bana daha önceden kredi kartınız olmadığı için kredi kartı veremeyeceklerini söyledi.Böyle bir politikaları varmış.Kredi kartının sokakta dağıtıldığı günümüzde tamamen saçmalıktan ibaret olan bu duruma bir çözüm bulunamamış oldu.

Taha 615 Okunma

Cevaplar

 • Taha 20 Temmuz 2014

  30 Haziranda başvuru yapmama rağmen tamı tamına 20 gün sonra kart onaylanıyor. 10 Temmuz son başvuru tarihli Pegasus kampanyasını kaçırdıktan sonra hiçbir anlamı kalmadı zaten kartın onaylanmasının.

 • Taha 07 Temmuz 2014

  3 temmuz günü şube ile yaptığım görüşmede bana tekrardan başvurumun reddedildiğini, fakat şubenin genel merkeze gelir beyanımı referans göstererek kartın onaylanması istediklerini bildirdiklerini söylediler. Ama halen onaylanma söz konusu değil sanırım ki telefonuma onaylanma mesajı gelmedi. Pegasus bilet kampanyasının bitmesine de 2 gün kaldı. Kalan bu iki gün içerisinde de kartın onaylanıp kampanya kodunun bana mesaj olarak gelme ihtimali yok gibi. Yaklaşık bir ay öncesinden tatil planı yapmıştım. Ve bir aya yakın süredir kart çıkartmakla uğraşıyorum. Çevremde başvuran herkesin kartı 1-2 günde onaylandı. O kişilerin benden tek farkı önceden başka bir bankadan kredi kartlarının oluşuydu. Gelir beyanımla da başvurdum ama sonuç değişmişe benzemiyor. 1 aylık yoğun çaba ve efor sarfetmemin ardından mutsuz bir sonla tatil planımı iptal etmek durumunda kaldım. Önünde hiçbir maddi engel olmayıp da kredi kartı alabilmek için bu denli uğraşan benim gibi bir örneğe çok nadir rastlanır kanımca. Teşekkürler INGBank.

 • Taha 03 Temmuz 2014

  Müşteri hizmetlerinin gelir beyan eden bir belgeyle şubeye başvuru yapmamı söylemesi üzerine 30 Haziran Pazartesi günü Kızılay Şubesine başvuru yaptım. Halen herhangi bir onaylanma durumu söz konusu değil. Şubeyi aradığımda onaylanma sürecinde vs. gibi şeylerle geçiştirdiler. Ne süreçmiş. 24 Hazirandan beri yapabileceğim her şeyi yaptım. Benden sonra başvuran birçok tanıdığımın kart başvurusu anında onaylandı. 10 Temmuzda bitecek olan Pegasus Plus Kart kampanyasının ardından alacağım kart hiçbir işe yaramayacak.

 • ING Bank Temsilcisi27 Haziran 2014

  Müşterimiz Sn Taha Y. K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/06/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi25 Haziran 2014

  Müşterimiz Sn Taha Y. K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön