01 Nisan 2013

ING Bank Kredi Kartı Aylardır Ulaştırılamıyor!

Ing bank'ta kredi kartı gönderilme işlemleri:

- Bloke olan kartının yerine yenisi gönderilir.
- Zaten imzalanmış bir sözleşmeniz olsa bile inatla yeni bir sözleşme ile kart adrese gönderilir.
- Kart sözleşme ile gönderildiği için eşinize bile teslim edilemez.
- iş nedeniyle başka bir yerde iseniz kart gelir gider ama size ulaştırılamaz.
- 45 gün sonra ulaşmayan kart iptal olur.
- Artık değil siz, banka çalışanları bile bu karta ulaşamaz.

Bu durumdan dolayı 2 bankadan 2 ayrı kredi kartı aldım. Ing bank kredi kartından da umudu kestim artık. Harcadığım zamana mı yoksa bu bankanın bu sistemsizliğine mi üzüleyim.

Serdar 55 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sn Serdar Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Serdar11 Nisan 2013

  Şikayetim üzerine kart ulaştırıldı ve eşime teslim edildi. Bununla ilgili memnunum. Ancak keşke buradan şikayet yazmadan önce bu sorun çözülmüş olsaydı. İlgilenen arkadaşa teşekkür ederim. Umarım bu tarz sorunların kısa sürede çözümüne yönelik çalışma yaparlar.

 • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sn Serdar Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 11/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sn Serdar Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön