30 Ocak 2014

ING Bank Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

ING Bank kredi kartı aidatı diye bilgim rızam olmadan kredi kartıma 68 tl kullanım bedeli yansıtmıştı ve bu parayı iade edeceğine asılsız olarak bana mesaj attığını yazmıştır. Bu tamamen asılsızdır çünkü böyle bir durum olmadı ve ne zaman ne yazdınız diye sorduğumda site vasıtasıyla cevap veremediler ve kulak üstüne yattılar.

Bu yetmemiş gibi vadesiz hesabımdan 02.01.2014 tarihinde 7.98 tl ve 03.01.2014 tarihinde 17.85 tl para çekilmiş ve ikisinin açıklamasında da 2013 yılı 12.ay hesap kullanma ücreti yazıyor.

Ey ING Bank benim paramı geri yatırın bu para size helal değil!

Özgür 50 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 30 Ocak 2014

    ıng bank 30.01.2014 tarihinde beni aradı ve görüştük.vadesiz hesabımdan 02.01.2014 tarihinde 7.98 tl ve 03.01.2014 tarihinde 17.85 tl para çekilmişti. çekilen bu tutarları 30.01.2014 tarihinde hesabıma yatırdılar.bunun için teşekkür ederim.fakat kredi kartından çekilen 68 tl yi iade etmediler. ıng bank tan özlem hanımla görüştüm ve oldukça kibardı ve elinden geldiği kadar yadımcı olmaya çalıştı ve yukarıya taleplerimi ileteceğini söyledi.şikayet var aracılığıyla ıng bank yönetimine iletilmek üzere; özlem hanımın kibarlığı, hanımefendiliği, ilgi ve alakası ve müşterinin halinden anlaması ve yardımcılığı hususlarında teşekkür etmek istiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Özgür Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Özgür Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön