21 Ağustos 2013

ING Bank Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Eskişehir Tepebaşı kaymakamlığı tüketici sorunları hakem heyetini başkanlığının almış olduğu karar gereği. ING Bank'dan kesilen kredi kartı aidat bedelinin iadesini talep ediyorum. Daha önce telefonla görüştüğüm bir çalışanınız prensibimiz değil ödeme yapamıyoruz gibi bişeyler söyledi. Bende buradan şikayetimi size iletiyorum. Benden haksız kesilen kart aidatımın ivedilikle hesabıma iade edilmesini talep ediyorum. Mahkemeye başvuracağımı ve yasal faiziyle ve mahkeme masraflarıyla birlikte sizden tahsil edileceğini hatırlatırım.

Ali 61 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sn Ali Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Sn Ali Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön