04 Mart 2014

ING Bank Kredi Kartı Aidatı Tamamen Haksızlık İadesini İstiyorum!

ING Bank müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede ING Bank'a ait olan kredi kartımdaki taksitli alışverişlerimden dolayı kartı kapatamayacağım söylendi. Bende kartı kullanmıyorum sadece hesap kesimlerinde ekstre borcumu kapatıyorum fakat son ekstermde 59 tl'lik bir fark gördüm ve bunun kart aidat üyelik bedeli olduğunu gördüm.

Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 12 ay daha kullanma sözüme karşılık kartıma 75 tl bonus yükleyeceklerini söylediler. Sonra ama ben kartı kapattırmak ve 59 tl haksız yere alınan kart aidatı adı altındaki paramın geri iade edilmesini istiyorum.

Bu arada ekstrelerde de basılı ekstre ücreti diye 2,25 tl para kesiyorlar lütfen bunu durdurun resmen haksızlık!

Zeki 122 Okunma

Cevaplar

 • Zeki'nin Teşekkür Mesajı07 Mart 2014

  Tesekkurler

 • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2014

  Sn Zeki Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2014

  Sn Zeki Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 05/03/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2014

  Sn Zeki Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön