15 Ağustos 2013

ING Bank Kredi Kartı Aidatı İadesi!

ING Bank günlük paketim olmasına rağmen, 59 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesmişler. Çağrı merkezini aradım, hatayı kabul ettiler, işlemi geri alabilmek için (parayı kestikleri karta iade edecekler) anne kızlık soyadı soruyorlar, tanımlatmak için şubeye gitmek gerekiyormuş. Talebi alın, düzeltme işlemi daha sonra yapılsın dedim, çağrı merkezi görevlisi anne kızlık soy adında takılı kaldı, birşey yapmadı. Finansal bir hata olmasına rağmen aksiyon almamalarının etik olmadığını düşünüyorum, müşteriden hak etmedikleri bir parayı alıyorlar. Daha önce de destek hesapla ilgili sorunum olmuştu, yüksek faizden dolayı kapatmak yada limit düşürmek isterseniz şubeye gitmeniz gerekiyor dediler.

Feride 70 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Sn Feride A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Sn Feride A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön