15 Nisan 2014

ING Bank Kredi Kartı Aidatı Aldı.

Bir yıl önce müşteri hizmetleri tarafından yıllık kullanım bedelinin (69 tl) alınmayacağıyla ilgili görüşme yaptıktan sonra yalvar yakar çıkarttırdığım kartıma 69 tl yıllık kullanım bedeli nasıl ekstreme yansır gerçekten anlam veremiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bana ihtiyacım olmadığı halde ek kart çıkarttığım taktirde yıllık üyelik bedelinin iadesi gerçekleştirebiliriz deniyor.

2 ay önce aynı kart sahibi bir başka arkadaşıma hiçbir mecburiyet gerektirmeden 69 ti lik bedel iade ediliyor. Bu nasıl bir çifte standart neye göre belirleniyor bu iadeler biri bana çıkıp anlatsın. Bu işin peşini asla bırakmayacağım.

Dilek 115 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2014

    Sn Dilek Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2014

    Sn Dilek Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 15/04/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2014

    Sn Dilek Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön