31 Ekim 2016

ING Bank Kredi Kartı 72 Ay Yapılandırma Yapmıyor!

ING Bank'a ait kredi kartı borcumu 72 ay yapılandırma için talepte bulundum, en az 2 dönem gecikmeye girmesi gerekiyor, dendi. Diğer bankalarda böyle bir şey yok, 2. dönemi beklerken "ING Bank kredi kartınızda gecikme var ne zaman ödeyeceksiniz" diyor, birimlerin birbiriyle bağlantısı bile yok.

İhsan 975 Okunma

Cevaplar

  • İhsan31 Ekim 2016

    İlgilenileceği söyleniyor.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn İhsan Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 31/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ihsan Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön