31 Ekim 2013

ING Bank Kredi Kart Ekstremi Göndermedi!

Her ay mail adresime düzenli olarak gelen ING Bank kredi kart ekstrem bu ay maalesef gelmedi. Ayın sonu oldu ama ekstremi göremiyorum daha ne kadar bekleyeceğim ben. Böyle büyük bir firmanın böyle bir hata yapması hiç alışıla geldik birşey değil.

Cihat 84 Okunma

Cevaplar

 • Cihat'ın Teşekkür Mesajı03 Kasım 2013

  ektremi zipli olarak göndememesi dısında eksi bir durum yok. Hem sikayet var'a hem de İNG BANK'a tesekkür ederim.

 • Cihat'ın Teşekkür Mesajı01 Kasım 2013

  bugun saat 16:00 gibi arandım ve konuyla ciddi bir sekilde ilgilenildi. ve ektrem mail adresime gönderildi bunun için İNG Bank'a tesekkür ederim. Yalnız sunu da belirtmek istiyorum. Önceden bu ektreler zipli bir sekilde gönderiliyordu yani bilgi aktarımı daha güvenliydi. Lütfen o sekilde gönderilmesini rica ediyorum. Hayırlı günler. Tesekkürler sikayetvar.com

 • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2013

  Sn Cihat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/10/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2013

  Sn Cihat G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön