04 Haziran 2013

ING Bank Kredi İşlem Masrafı Aldılar!

Ben ING Bank tan taşıt kredisi çekmişim. Aylık olarak ödemem en baştan beri 1. 005 tl ödemem var detaylı sözleşmemde fakat mayıs ayı içerisindeki krediyi öderken benden 30 tl fazla aldılar sorduğumda daha önce ki işlemlerin masrafı olarak aldılar ve dediler her ay 7 tl alacağız veya almamamız için bankaya 2 tane otomatik ödeme talimatı vermelisiniz ,verdiğinizde alınmaz 7 tl fakat vermek istemiyorum otomatik ödeme talimatını.

Aylık 7 tl yi buna nasıl bir öneri bulunabilirsiniz?

Fırat 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Haziran 2013

    Sn Fırat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sn Fırat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön