28 Mart 2013

ING Bank Kredi Hesabından İşletim Ücreti Aldı!

Tarsus ING Bank şubesinden 2012 yılı ekim ayında kredi çektim kredi çekerken turuncu hesap açalım dediler bende kabul etmedim. 2013 yılı mart ayında hesabımın durumunu kontrol etmek için bankanın başka bir şubesine müracaat ettiğimde ekim kasım aralık 2012 ayı için 6.25 ocak şubat 2013 ayı için 24.5 er lira olmak üzere toplamda kredi çektiğim kredi hesabıma 67.75 tl kredi hesabı işletim ücreti çıkardılar durumu öğrenince döndüm kaldım.

Durumla ilgili Tarsus şubesini ardım ve konuyu anlattım evet dediler siz bunu ödemek zorundasınız otomatik ödeme talimatı verirseniz bundan sonra hesap işletim ücreti almayız dediler .ING Bank karar verdim borcumu toptan kapatıp hesabı kapatacağım.

Çağrı 59 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı 28 Mart 2013

    müşteri hizmetlerinden arayan şahıs soygunun tamamen yasal olduğuna dair beni ikna etmeye çalıştı ve ben kendisine sözleşmemde böyle bir madde olmadığını ve sözleşmeye hesap işletim ücreti ödemeyeceğime dair yazı yazdığımı ve imzaladığımı söyledim 2013 yılında uzun süredir kullanmadığım eski hesaplarımdan toptan hesap işletim ücreti almaya çalışıyorlar bu bir soygundur soygun.

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Çağrı T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Çağrı T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön