03 Ağustos 2013

ING Bank Kredi Hesabımdan Hesap Kesim Ücreti Alınıyor!

10 yıllığına ING Banktan Konut kredisi çektim. Kredi faizi düşük dediler çektik. Fakat bu düşük faizi bankanın bir yerden çıkarması gerekiyor, oda hesap kesim ücreti adı altında aldıkları yasal olmayan haksız para aylık kredi ücretini yatırdığımda 1 aylık 10 TL hesap kesim ücreti alıyor. Buda 10 yıllık 12.000 TL yapıyor. Düşük faiz diyorlar birde banka denetleme kuruluna da şikayet edeceğim.

Abdullah 58 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah 09 Eylül 2013

  hesap işletim ücretinin standardı bile yok ne geliyorsa koparıyorlar fiyatlar değişiyor kardeşim işin başında söylersiniz dersinizki kredi çekeceksiniz ama hesap işletim ücreti kesilecek aylık şu kadar dersin o zaman müşteri kabul ederse sıkıntı yok . Kabul etmezse olmaz .

 • Abdullah 09 Eylül 2013

  sakın ıng bankla calısmayın arkadaslar benden soylemesı .

 • Abdullah 13 Ağustos 2013

  iyide bu para kesilmeye devam edecekmi etmeyecekmi sadece bunun cevabını isityorum tşkler .

 • ING Bank Temsilcisi06 Ağustos 2013

  Sn Abdullah Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Ağustos 2013

  Sn Abdullah Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön