16 Eylül 2013

ING Bank Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Konya Nalçacı Şubesi ING Bank'tan tüketici kredisi çekmem nedeniyle, adıma bir vadesiz hesap açıldı. Kredimin bitmesine 6 ay kalmışken 05.09.2013 tarihinde kredi aidatımı yatırmaya gittiğimde, 49,98 TL, 2013 yılı 6.ay için hesap işletim ücreti adı altında yatırdığım kredi parasından kesildi.

2 Ay önce yine ücret kestiklerinde buradan şikayetimi bildirdiğimde iade yapılmıştı. Şimdi talebim uygun görülmemiş. Haksız alınan bu ücreti iadesini istiyorum. Ayrıca Müşteri Hizmetleri yaptığım şikayetlerin kayıtlarında olmadığını söylüyorlar.

Ömer 222 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 19 Eylül 2013

    2 ay evvel iade ettikleri hesap isletim ucretini tekrar kestiler ve iade etmeyeceklerini ilettiler.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Ömer D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Ömer D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön