14 Eylül 2013

ING Bank Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank'tan 8 ay önce kredi çektim. Başka bankadan düzenli EFT talimatı verdim düzenli şekilde ödüyorum birde baktım kredi hesabıma ek hesap açmışlar ve oradan borç var. Aradım dediler yıllık hesap işletim ücreti, bu borcumu ödedim. Bir sonraki ay hesabıma baktığımda yine hesap işletim ücreti adı altında ücret kesilmiş. Müşteri hizmetlerini arayarak böyle bişey olurmu ben o hesabı kullanmıyorum sadece kredi ödemesi yapılıyor dedim oda ne olursa olsun her ay hesap işletim ücreti alınacak dedi. Ben bu konudan dolayı kullanmadığım karta hesap işletim ücreti vermek istemiyorum.

Murat 100 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön