24 Şubat 2015

ING Bank Kredi Hesabımdan Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank Kredili mevduat hesabım yoluyla her ay düzenli bir şekilde ev kredisini ödemekte olan bir müşterinizim. Her ay ödemekte olduğum
kredi taksitlerine ek olarak "Hesap İşletim Ücreti" adı altında 98 TL tutarında bir paranın ev kredisi ödenmesi amacıyla kredili mevduat hesabıma gönderdiğim hesaba borç yansıtıldığını öğrendim.

Hesap ödeme dışında başka bir amaçla kullanılmıyor.

6502 No.lu Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre istenilen tutar haksız olup bu borcun iptal edilmesini istiyor ve kredi ödemem bitene kadar alınması talep edilecek hesap işletim ücretlerine itiraz ediyorum. Talebim yerine getirilmediği takdirde hukuki yollara ve BDDK'ya başvuracağım.

Burcu 338 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Burcu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Burcu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön