23 Ocak 2014

ING Bank Kredi Faizi Adı Altında Fazla Para Alıyor!

ING Pegasus Plus kartla yaptığım 1.878 TL lık (3 taksit) bilet alışverişinde sehven 2 kez hesabıma geçen alışveriş miktarını son ödeme tarihini geçirmeden, Pegasus firmasının iade edeceği kısmı düşüp ödedim. Pegasus firması da iadesini zamanında yaptı fakat extrede 16.18 tl kredi faizi adı altında bir rakam vardı.

Müşteri hizmetlerini aradığımda sistem böyle hepsini yatırmanız gerekiyordu cevabını aldım. Böyle bir sistem olabilir mi? Hepsini ödemiş olsam 626 TL fazla para olacaktı hesabımda. Neden fazla para ödemek zorundayım anlamadım. Haksız kazanç elde etmek adına, sistem böyle deyip geçiştiremezsiniz. Kart parası yok deyip, başka şekilde bu parayı kart sahiplerinden çıkarıyorsunuz.

Guner 101 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Güner F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn Güner F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön