30 Nisan 2013

ING Bank Kredi Erken Ödeme Bonusu!

Kredimi çekerken imzaladığımız sözleşmede, kredi taksitlerimi geç ödemede ceza faizi olduğunu, erken ödemede ise indirim kazanacağımı söylemelerine ve bir kez geç ödemeden dolayı ceza ödememe rağmen, tüm diğer erken ödemelerimde hiçbir erken ödeme indirimimi uygulamışlardır. Sürekli kredi ödeme ekranında 1-3 TL indirimim görünmekte ancak uygulamaya yansımamaktadır. Ödediğim taksitlerin geriye dönük olarak bonusların tamamının hesaplanarak bana ödenmesini istiyorum.

Okan 619 Okunma

Cevaplar

 • Okan07 Mayıs 2013

  Kredi Sözleşme Müşteri Kopyasına baktım ve erken ödeme indiriminin mevcut olduğunu gördüm. Halen dilekçeme cevap vermeyen ING Bank Genel Müdürlüğüne duyurulur.

 • Okan30 Nisan 2013

  30.04.2013 tarihinde saat 17:31'de bana telefon ile dönüldü, mevcut sözleşmemde erken ödeme indiriminden yararlanabileceğime dair bir ibare konmadığı öne sürüldü. Sözleşmemi bankadan isteyeceğim. Ancak ödeme ekranında her defasında indirim miktarı görüyorum. Göz boyamadan ibaret olduğunu anlıyorum. Teşekkürler ING.

 • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sn Okan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sn Okan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön