11 Nisan 2013

ING Bank Kredi Dosya Ücreti Aldı!

Ing Bank kredi kullandığım ayda dosya ücreti yok kampanyası olduğu halde benden dosya ücreti aldı. Kredi kullandığım şubeyle sorunu çözemedim. 33300 talep numarası ile sorunumu müşteri hizmetlerine aktardım. Müşteri hizmetlerini aradığımda kredi kullandığınız şube size dönüş yapacak dendi ama ne arayan var nede soran. Kredi kullanırken dikkat edin derim.

Yusuf 61 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf 13 Mayıs 2013

  2 Adet kredimi de başka bankadan kredi kullanarak kapattım. 49 TL tutarın iadesini sağlayamadınız. Daha fazla kaybettiniz. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

 • Yusuf 16 Nisan 2013

  Ben zaten şubenizin aradığını belirtmiştim. Dosya masrafsız kampanya şubat sonuna kadar devam ettiği halde 28 Şubatta açılan kredi için neden dosya masrafı alındı. Banka şubesi dosya masrafına müdehale edemiyormuş. Kampanyaya göre otomatik ekleniyormuş. İadenin şube tarafından değil banka tarafından karşılanması gerekmektedir.

 • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sn Yusuf K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/04/2013 tarihinde Levent Plazalar Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Yusuf 12 Nisan 2013

  Ek olarak belirtmek istediğim birşey var. Bankanın maaş müşterisiyim. Gerisini siz düşünün artık.

 • Yusuf 12 Nisan 2013

  Kredi kullandırımı yapan şube ile görüştüm. Kredi talebim 28 şubatta yapılmış. Banka kampanyalarında ise dosya ücreti yok olarak geçiyor. Ve reklamlarda bunu söylüyorlar. Şubenin dosya ücretini iade etme yetkisi yok. Bu bankanın kampanyalarına itibar etmeyin. Yanıltıcı reklam ve kampanya yaptıkları için de ilgili kurumlara şikayetimi aktaracağım.

 • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sn Yusuf K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön