13 Şubat 2014

ING Bank Kredi Dosya Masrafının İadesini Yapmıyor

Sarıyer kaymakamlığı tüketici sorunları hakem heyeti başkanlığı karar no 2013/4014 karar tarihi 10.12.2013 şikayet tarihi 12.07.2013 olan karara göre tüketici talebi haklı olduğundan kredi masrafı adı altında alınan 600 TL'nin iadesine karar verilmiş. Ancak ING Bank ücreti hesabıma yatırmamaktadır. Konu hakkında desteğinizi rica ederim. Karar belgeleri ekte yer almaktadır.

Yeliz 90 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sn Yeliz Tuana Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Yeliz Tuana Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön