07 Ekim 2015

ING Bank Kredi Dosya Masrafı Dekontunu Göndermedi.

8 yıl önce kullandığımız taşıt kredisine ait dosya masrafını belirten belgenin tarafıma mail yoluyla gönderilmesi için 0850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetleriyle görüşmemde tarafımdan belgenin gönderilmesi için tarafımdan 60 TL talep edilmiştir. Tüm bankalardan maksimum 5 TL ücret alınmasına rağmen ING Bank bu işlem 60 TL talep etmiştir. Bu haksızlığın giderilmesini ve ilgili belgenin mail adresime gönderilmesini talep ediyorum.

Hasan 43 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı08 Ekim 2015

    ING Bank tarafından arandım. İlgileri için teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Hasan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Hasan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön