13 Eylül 2014

ING Bank Kredi Dosya Masrafı Dekontunu Alamamam!

ING Bank'tan son 10 (on) yılda çekmiş olduğum kredilerin masraf dekontlarını almak için banka şubesine gittim şubeden vermediler MİM merkezini aramamı söylediler. Aradım onlarda benden dekont başına benden 60 tl ücret istiyorlar. Yani bizden dekont falan istemeyin demeye getiriyorlar.

Erkan 489 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 13 Ekim 2014

    ing bank benim için bitmiştir.

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Erkan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Erkan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön