10 Mart 2015

ING Bank Kredi Dosya Masrafı Başvuru Faksımın Teyidini Alamıyorum.

Bankanıza kredi dosya masrafımın iadesi talebi için 50 TL yatırdım. Dilekçemi yazıp 2 defa faks aracılığı ile tarafıma bildirdiğiniz numaraya gönderdim. Faksın ulaşıp ulaşmadığının teyidini almak için arıyorum. Ulaşmadı diyorsunuz ve başka bir birime aktarıyorsunuz. Aktardığınız telefonu cevaplayan kimse yok 15 dakika telefonda bekledim. Telefonda boşu boşuna reklam müziğinizi dinletiyorsunuz. Kimse cevaplamıyor. Şu anda tıkandık ve ilerleyemiyoruz. Müşterilerinizi düşünerek açmış olduğunuz birim maalesef görevini yerine getiremiyor.

Selver 489 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Selver Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Selver Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön