19 Ekim 2016

ING Bank Kredi Borcumu Kapatırken Yeniden Sigorta Yaptı.

ING Bank Amasya şubesinde ihtiyaç kredisi borcumu kapatmak istediğimde bana kredinizi kapattığınızdan sigorta paranızı iadesini yapıyoruz diyerek kağıt getirip onu imzalatıp bir alavereyle ferdi kaza sigortası yaptırdılar. Sonradan hesabımda eksik para olduğunu fark edince görevliye bunun nedenini sorduğumda savsaklayarak bu paranız sonra yatar denildi. Defalarca değişik bankalardan kredi çekip borcumu ödemişimdir böyle bir şey olabilir mi? Ben oraya kredimi kapatmaya gidiyorum sigorta yaptırmaya değil. Kredimi kapatmanın güvencesiyle karambole kağıt imzalatıp sigorta yaptırmak nasıl bir anlayıştır?

Murat 191 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Murat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Murat E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön