30 Nisan 2013

ING Bank Konya Mevlana Şubesi Müşterisi Olmak İstemiyorum!

Daha önce bir şikayette bulunmuştum. Başvurum üzerine Mevlana Şubesi'ndeki hesaplarımın kapatılması ve kredi kartımın iptali sağlandı. Yeni kart ve ING Günlük Paket talebimi, müşterisi olduğum Küçükesat Şubesi'ne talimat yazarak talep ettim. Ancak sonuç aynı. Kredi kartım yine Konya Mevlana şubesinden çıkmış ve ING Günlük Paket yine o şubeye tanımlanmış.

Telefon Bankacılığından yetki yetersizliği nedeniyle hiç birşey yapılamıyor. Artık diyecek söz bulamıyorum. İstediğim şey aslında çok basit; sadece ve sadece ING Bank Küçükesat Şubesi müşterisi olmak istiyorum. 6 senedir aynı şubeden kurtulmak için defalarca talimat yazdım. Fiilen oraya gitmem mümkün olamıyor. 3 defa şubeyi şikayet ettim.

Cemran 75 Okunma

Cevaplar

  • Cemran 03 Mayıs 2013

    Genel müdürlükten görüştüğüm Merve Hanım'a teşekkür ederim. Sonuçta ING Günlük Paket ile ilgili sorunum çözüldü. Artık Küçükesat Şubesi müşterisiyim. Ancak kredi kartım bankada ilk hangi şubeden çıkarsa o şubede (benim olayımda Mevlana Şubesi olarak kaldı kısacası) kalıyormuş. Bu sebeple, umarım, yine bir sorunla karşılaşmam ileride. Teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Cemran K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sn Cemran K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön