23 Mart 2015

ING Bank Konut Kredisi Yapılandırması Yapılmıyor!

Viaport Venezia Projesi için İstanbul Fatih Şubesi ING Nank'tan %1.02 faiz oranından, istediğim zaman yapılandırma yapabileceğim sözü alarak konut kredisi çektim. 6-7 aydır kendilerine yapılandırma talebinde bulunuyorum ve red alıyorum. Red gerekçeleri ise aldığım evin proje bazlı olması ve henüz tapusunu almamış olmam.

Bu eve kredi verirken de benden tapu istemediler, yani tapusuz aldığım konut kredisi için bana yine tapusuz yapılandırma yapabilmeleri gerekiyor ve ben bu şekilde söz aldım, ancak beni oyalayıp mağdur ediyorlar.

Proje ile anlaşmalı diğer bankalar müşterilerine yapılandırma yapıyorlar ancak ING Bank bizleri mağdur ediyor. ING Bank'ı seçtiğim için çok pişmanım, muhatap alınmıyorum.

Hasan 1.461 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Hasan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/03/2015 tarihinde Fatih Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Hasan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön