13 Mayıs 2013

ING Bank Konut Kredisi Masrafının İadesi!

Yaklaşık 2,5 yıl önce kullanmış olduğum konut kredisi masrafının iadesi için ING Bank genel müdürlüğüne iadeli taahhütlü posta ile 4 ay önce dilekçe gönderdim. Dilekçe de iade talebim ve iade edilmeyecekse de ING Bank tan iade edilmeyeceğine dair yazı istedim. Gönderim 23 ocak ta ulaşmış. Ama halen dönüş olmadı. Yazı ile bana dönüş yapılması gerekli. Bu işle ilgili kredi kullandığım İzmir Üçkuyular şubesi de ilgilenmiyor.Talebimin iletilmesi için yardımınızı rica ederim.

Suat 55 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sn Suat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Suat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön