22 Şubat 2013

ING Bank Konut Kredisi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesilmesi!

Ing bank Gölcük/KOCAELİ şubesinden Temmuz 2009 yılında 60.000 TL konut kredisi çektim. 2012 yılında hesabımdan hesap işletim ücreti kesmeye başladılar. Yaptığım başvurularda hesap işletim ücretinin kesileceğini söylediler. Ama bir otomatik ödeme talimatı verir ve kredi kartı alırsam kesmeyeceklerini söylediler.

Bankalar müşterilere bu şekilde haksız olarak ve zorla kredi kartı vermeye çalışıyorlar. Ben bu bankaya çektiğim konut kredisinin karşılığı olarak 5 yılda 22.000 TL faiz ödüyorum. Bu yetmiyormuş gibi her ay benden hesap işletim ücreti kesiyorlar. Bankalar herhangi bir hizmeti verinceye kadar peşimizden ayrılmıyorlar. Verdikten sonra da bu şekilde insanları saf yerine koyuyorlar.

Mehmet 210 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet27 Şubat 2013

    22 Şubat 2013 tarihinde 1649234 nolu şikayetim ile ilgili ing bank benim cep telefonuma bilgilendirme yaptığını beyan etmektedir. Fakat cep telefonuma herhangi bir bilgilendirme gelmemiştir. İng bank her zamanki gibi insanları kandırmaktadır.

  • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sn Mehmet Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sn Mehmet Ali A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön