02 Eylül 2016

ING Bank Konut Kredisi Dosya Masrafı İadesi...

Bankanızdan kullanmış olduğum konut kredisine kesilen dosya masrafıma ait olan Tüketici Hakem Heyeti'nin lehime kararı bulunmaktadır.
En kısa sürede bağlı bulunduğum hesaba acilen ödenmesini istiyorum. Aksi halde konut kredimi başka bankaya taşıyacağım. Müşteri memnuniyeti acışından gerekli işlemin en kısa sürede yapılmasını talep ediyorum.

Erdal 162 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Erdal S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Erdal S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön