01 Eylül 2015

ING Bank Konut Kredisi Dosya Masrafı İadesi.

2015 yılında bankanızdan kullanmış olduğum konut kredisine istinaden benden tahsil edilmek üzere toplam kredi borcuma eklenen dosya masrafımı Türkiye Bankalar Kanununa göre haksız yere benden tahsil edilen bu paramı geri almak için bankanız müşteri hizmetleri telefonunu arayıp bu dosya masrafı ile ilgili evrakı mail adresime gönderilmesi rica ettim.

Ancak 1 hafta gibi bir süre geçmesine rağmen arayıp tekrar sormama rağmen istediğim evrak hala mail adresime gelmedi. Bu biz tüketicileri bir oyalama taktiği ise bilin ki bankanızın ücretli olarak bizlere temin ettiği bu evrakı bizzat bankanızdan satın alarak Tüketici Hakem Heyetine vermekten asla çekinmem kanun gereği bu benim kanuni hakkımdır.

Halil 122 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Halil Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/09/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Halil Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Halil 31 Ağustos 2015

    Bankanızdan temin ettiğim bu evrak için benden tahsil edilecek evrak ücretininin dekontunu Tüketici hakem heyetine vereceğim dosyaya eklerim dosya masrafı alacağım ile beraber bankanızdan avukat aracılığıyla tahsil ettiririm. Konut kredimden haksız yere benden alınan dosya masrafımı ve diğer alacaklarım derhal tarafıma geri iadesini istiyorum. Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri hakkımızı sonuna savunacağından hiç şüpemiz yoktur. En kısa sürede bankanızdan anlayış ve yardım bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön