23 Ağustos 2016

ING Bank Konut Kredisi Dosya Masrafı Dekontunu Vermiyor.

ING Bank'tan kullanmış olduğumuz konut kredisinin dosya masrafını Tüketici Mahkemesi ile alabilmek için ING Bank Fatih şubesine ödediğim dosya masrafını gösterir dekontu almak için başvuru yaptığımda ''veremeyeceklerini'' belirttiler. Ödeme yaptığım bir paranın dekontu nasıl verilmez?

Musa 158 Okunma

Cevaplar

  • Musa 25 Ağustos 2016

    Hala ödemeyi yaptığım şube olan Fatih ingbank şubesinden dekont alamıyorum.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Musa A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Musa A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön