14 Mayıs 2013

ING Bank Konut Kredisi Dosya Masrafı!

06.11.2012 Tarihinde ING Bank'tan 50.000 liralık konut kredisi kullandım. Benden 500 tl istihbarat dosya masrafı, 686.87 tl kredi sigorta primi, 175,42 tl teminat sigorta primi, 500 tl ekspertiz ücreti, 250 tl ipotek tesis bedeli ücreti kestiler.

10 yıl için 0.9 faiz oranıyla çektiğim krediden 32.242 tl faiz alıyorlar. Bu adamlara yetmiyor birde yukarıdaki masrafları alıyorlar. Dosya masrafı ile ilgili 25.03.2013 tarihinde bankanın şikayet kısmına mail attım.

Hali hazırda bana halen cevap veren olmadı. Telefon bankacılığından aradığımda işlemin devam ettiğini söylüyorlar. 1,5 aydır neyi araştırıyorlar bir türlü anlayamadım.

Koray 124 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn Koray E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/05/2013 tarihinde Ulus Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Koray E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön