22 Nisan 2013

ING Bank Komisyon Kesintisi!

İngbank müşterisiyim. Birkaç gündür diğer banka ATM lerinden para çekmek istediğimde bankanız sizden komisyon ücreti tahsil edecektir yazısı ekrana geldi. Emekli maaşı, internet bankacılığı, bireysel kredi, kredi kartı, otomatik ödemeler dahil tüm işlemleri **** ile bankanız arasında yapılan protokol gereği komisyonsuz olarak bankanızca yapmaktaydım. Bu tür komisyon ücretlerinin bir daha tarafımdan alınmaması için gereğinin yapılmasını talep ederim.

Aydin 222 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Aydın G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sn Aydın G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön