02 Ocak 2016

ING Bank KKB Risk Raporu Üyeliği Yapılmış.

Geçen ay yazmama rağmen ve hiçbir talebim olmadığı halde internet şubesine her giriş yaptığımda karşıma çıkan butonlara hayır derken evet dediğim için. KKB risk raporu paketi üyeliğim başlamış ve hesabımdan. TL kesilmiştir. Geçen ay geri ödediğiniz parayı almadan başka bi masraf olarak çekmişsiniz.
Bu ay yine KKB risk raporu adında 01/01/16 5.35 kuruş hesaptan eksi olarak çek mişsiniz. Pes diyorum sizlere!

Hanim 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Hanım K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Hanım K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön