19 Ekim 2016

ING Bank KKB Risk Raporu.

İptal ettirdiğim, sadece iade olacak yanlış işlemden dolayı bir ücret beklediğim ING Bank kredi kartından KKB risk raporu talebiniz kayda alınmıştır deyip ücret çekmeye çalışılıyor. Temmuz ayında bir daha yapılmıştı. Arayıp iptal ettirmiştim. Bu sefer yapıldı, kesildi artık, bir sonraki aydan itibaren yapılmayacak dendi. Şimdi arayıp soruyorum böyle bir işlem yapmadım, nereden gelmiş diye. Belki internet şubesinden tıklamış, belki ATM'den tıklamışsınızdır gibi cevaplar alıyorum.

Kredi kartı bu ATM kullanmıyorum, internet şubesine de kredi kartımı iptal ettirdiğimden beri girmedim diyorum. Yapabileceğim bir şey yok diye cevap alıyorum. Hata kaydı açar mısınız dediğimde, bu normal bir bankacılık uygulaması, bir hata yoktur deniyor. Yapmadığım işlemi iptal dahi edemiyorum!

Selin 197 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Selin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Selin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön