30 Eylül 2015

ING Bank Kkb Raporlarının Düzeltilmemesi.

2013 yılında kredi kartım ile ilgili hem benim hem de bankanın ilgisizliği nedeni ile yaşadığım ve bana bildirimin yapıldı gün içerisinde ödemesini yaparak kapattığım kartın laneti hala üzerimde. Konu ile ilgili ilk bildirimi yapan avukat arkadaş o gün ödeme ve kapatma işlemi yapılması halinde herhangi bir şekilde etkilenmeyeceğimi söylemişti. Tabi ki bu durum sadece sözde kaldı. Şimdi borcum ve herhangi bir açık ürünüm olmamasına rağmen tüm kredi notlarım bu kayıt yüzünden dibe vuruyor. Bankanın teftiş kuruluna defalarca ulaşmayı denesem de nafile. Telefon direk kapanıyor. Lütfedip telefona bakanı daha göremedim. Şimdi konu ile ilgili son bir umut buraya yazıyorum.

İsmail 86 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Ismail U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 30/09/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Ismail U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön