30 Mart 2016

ING Bank KKB Kesintisi Adı Altında Müşteriye Danışmadan Para Kesiyor.

Bugün hesaplarımı kontrol ettiğimde 6 liraya yakın hesabımdan KKB kesintisi adı altında para kesintisi olduğunu gördüm, ING Bank müşteri hizmetlerini aradığımda sisteme ulaşamama durumdan dolayı 3 kez daha aramak zorunda kaldım, sonunda ulaştığım müşteri hizmetleri bana internet üzerinden onayladığım bir işlem olduğunu söylediler, çekilen para 1 kuruş dahi olsa bana sorulmadan yapılması çok saygısızca bir hareket. Bütün bankacılık işlemlerimi ING Bank'tan yapmama rağmen bundan sonra güvenimi sarstıkları için ING Bankası'yla çalışmayı düşünmüyorum.

Ender 87 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Ender B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 31/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Ender B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön