15 Temmuz 2014

ING Bank Kişisel Bilgilerin Güncellenmesi!

ING Bank kredi kartı için başvurdum, kredi kartı verdiğim adrese geldi ancak bir türlü telefon bankacılığını kullanamadım. Çağrı merkezini aradığımda tam 10 yıl önce kullanmış olduğum eski tel.no'mun sistemlerinde kayıtlı olduğu, bunu da sadece ve sadece banka şubesinden değiştirebileceğimi öğrendim.

ING bankta hiç hesap açmadım, Oyak Bank'taki bilgileri kullanmışlar. Yani eski telefon numaramı kullanan kişi benim adıma kredi kartı çıkarabilir, şifresini alabilir ve her türlü işe imza atabilir.

Erden 680 Okunma

Cevaplar

  • Erden'in Teşekkür Mesajı17 Temmuz 2014

    ING Bank müşteri hizmetlerinden aradılar, sadece cep telefonu numarası ile kısıtlı işlem yapabileceğimi, kişisel bilgilerimi sormadan her hangi bir işlem yapılamayacağını ilettiler, umarım öyledir. Bu arada müşteri hizmetlerinden güncelleyemediğim cep telefon numaramı bizzat banka şubesine giderek güncelledim, sikayetvar'a teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Erden D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Erden D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön