20 Eylül 2013

ING Bank Kiralık Kasa Konusunda Hala bir Dönüş Yapmadı!

ING Bank kiralık kasam var. 50 TL'ye kiralamıştım. Kasa fiyatı 250 TL'ye çıktı. 17.06.2013 tarihinde itiraz ettim. 4 Aydır bana cevap vereceklerini söylüyorlar. Aynı zamanda 250 TL hesabımdan çekildi.
Bugün yine aradım acilen bana döneceklermiş. Bekliyorum.

Cengiz 59 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2013

    Sn Cengiz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Cengiz 09 Ekim 2013

    Sadece aradınız.Çözüm bulmadınız. Saygılarımla.

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn Cengiz A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön