02 Mayıs 2015

ING Bank Kimsenin Bilgisi Olmayan Kredi Kartı!

Şikayetim üzerine bank kart hesabımdan 139 TL çekilmiş ve 2 yıl önce kırıp attığım kredi kartı tekrar sistemde açılmış internet bankacılığında fazla para yatırdığım gözüküyor ama ne 0850 222 0 600 telefon bankacılığı ne de şube bilgi veremiyor herkes yanlış yönlendiriliyor kimse kartımın bilgisini vermiyor. Şikayetçiyim gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

"https://www.ingbank.com.tr/tr/bilgi-destek/bize-ulasin/talep-iletisim-formu" linkinden şikayette bulundum orda yazdığım numaradan dönüş yapılmasını istiyorum, artık gereğinin yapılmasını istiyorum aksi taktirde thh dahil şimdiye kadar beni süründüren eziyet eden o personelleri de şikayet edeceğim.

Recep 377 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Recep A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn Recep A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön