29 Kasım 2014

ING Bank Kimlik Bilgilerimi Ne Yapacaklar?

27.11.2014 tarihinde ING Bank 'ın İnternet sitesinden kimlik numaramla kredi kartı başvurumu yapmıştım. 18.11.2014 saat 16:40 da 08502**** numaradan beni aradılar. Kimlik bilgilerimi annemin kızlık soyadına kadar bilgileri aldılar.

Bilgileri alırken karşı tarafın konuşmalarından kuşkulandım. Fakat bilgilerimi de vermiştim. 20 dakika sonrada ING Bank dan telefonuma mesaj geldi kredi kartı başvuruma olumlu yanıt verilemedi diye mesaj attılar. Ben sevindim.

Zaten kredi kartı kullanmakta kararsızdım. Benim şikayetim kimlik bilgilerim üzerine. Avukat arkadaşımı aradım oda bana kimlik bilgilerimi almaya hakkı olmadığını söyledi. Bunlar bilgilerimi neden aldılar, üstelik başvurum onaylanmadan.

Yıldırım 454 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Yıldırım A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/12/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Yıldırım A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 01/12/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Yıldırım A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön