03 Şubat 2014

ING Bank Kimlik Bilgilerim Alındı Ama Kartı Göndermedi!

2013-Aralık ayı içerisinde ING Pegasus Plus Kart başvurusu yaptım. Telefonla geri dönüş yaptılar kimlik ilgilerimi aldılar bu bilgileri farklı ortaklarıyla da paylaşacaklarını söylediler, bunu da kabul ettim ama kartı göndermediler. Kart başvurusu olumsuz olsa SMS ile başvurunuz kabul edilmedi gibisinden mesaj gelirdi. Bunu da yapmadılar.

M 196 Okunma

Cevaplar

  • M05 Nisan 2014

    firma başvurumu reddetmiş o zaman bilgilerimi de kullanmasın sistemlerinden silsin ortaklarıyla da paylaşmasın sağdan soldan arayıp duruyorlar bundan sonra arayanlara sert ve kırıcı cevaplar vereceğim.

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn M. Metin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn M. Metin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön