20 Şubat 2013

ING Bank Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Kütahya Tavşanlı ING Şubesine bağlı bir maaş müşterisim.Kurumla yapılan sözleşme gereği(meb) maaş müşterilerinden hesap işletim ücreti ve internet bankacılığı yapılan EFT ücretsiz olacağı
belirtilmiştir.Lakin belirli aralıkla kesilen hesap işletim ücreti ve eft ücretlerinden dolayı şubeye ve telefon bankacılığına bir kaç defa başvurulmuş olmasına rağmen geçici çözümler bulunarak bir yanlışlık olduğu,sisteme maaş müşterisi olarak girilmedi,düzeltildiği söylenmiş,lakin 2 ay düzeldikten sonra şubat ayı itibariyle tekrar eskiye dönmüştür.şimdiye kadar hatalı kesilen tüm
paraların iadesini ve kalıcı olarak bir çözüm bulunmasını rica ederim.

Hatice 70 Okunma

Cevaplar

  • Hatice12 Mart 2013

    Sonunda kesilen tüm paralarımı alabildim. Şikayetvar.com çok teşekkürler.ING ye de geçte olsa hatadan döndüğü için teşekkürler.

  • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2013

    Sn Hatice Taşkın Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sn Hatice Taşkın Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön