27 Ocak 2014

ING Bank Kesinti Yapıyor.

Çalışmakta olduğum firma ING Bank Göztepe Şube üzerinden maaş hesabı açmış ve maaş ödemelerini halen buradan yapmaktadır, 6 ay belki daha fazlada olabilir emin değilim bizlerden her ay Hesap İşletim ücreti kesmektedir.

Bankanın bankamatik ağı çok yaygın olmadığından, farklı banka bankamatiklerinden çekmek durumunda kaldım. Farklı banka değilde ING Bank maaş hesabımdan ayrıca ücret kesti. Maaş hesaplarından hesap işletim bankamatik vs.. kullanım ücreti kesilemediğini öğrendim.

Sağolsunlar çağrı merkezi de o kadar çok yardımcı oldu ki; 4 günün sonunda aldığım cevap hesabınız maaş hesabı değil oldu ama yatan para açıklaması x ayı maaş diye geçiyor nasıl oluyor anlamadım.

Salih 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Salih Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Salih Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön