26 Ekim 2013

ING Bank Kesinti Yapıyor!

ING Bank'taki hesabımdan 26. 08. 2013 ve 17. 09. 2013 tarihinde Masraf+Bsmv adı altında 2 defa 52. 50 TL kesildiğini gördüm. Hesabımın bulunduğu UŞAK şubesine başvurdum. Konuyla ilgili biz size dönüş yapacağız dediler ancak dönüş yapmadılar.

Konuyla ilgili müşteri hizmetleri ile görüşmelerim sonucunda ilgili banka şubesine 18119 inceleme istek numarası ile bilgi aktarımı yapacaklarını konuyla ilgili bilgi vereceklerine söylemelerine rağmen tarafıma bir dönüş yapılmadı. Konu ile mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mert 49 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Kasım 2013

    Sn Mert D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/10/2013 tarihinde Uşak Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2013

    Sn Mert D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön