02 Nisan 2013

ING Bank Kesinti İadesi Yapmıyor!

2012 nin nisan ile mayıs ayları zamanında ING Bank benim maaş hesabıma şirketimin yatırdığı paramdan 30 tl civarı para kesmişlerdir, söz konusu konu Antalya/Manavgat subenizde gerçekleşmiştir, nedenini bankanızın müdürüne sorduğumda senin askerlik görevin sürecinde ordu tarafından san açılan hesabın borcudur denmiştir.

Ben çok mantıksız bulduğum için bankanızın müdürüne durumu izah ettikten sonra bana kendi odasında dilekçe yazmam doğrultusunda yol gösterildi, lakin 2013 girdik ve benden kesilen o nihayetsiz para iade edilmedi, benim için pek önemsiz miktar olsa bile sizler için olamaz.ben kredi çekmedim kredi kartı da kullanmadım, benden bu parayı kesemezsiniz.

Osman 50 Okunma

Cevaplar

 • Osman 19 Nisan 2013

  Beni çep numaramdan arayıp yardımcı olan FATMA hanıma teşekkür ederim :)

 • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sn Osman Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sn Osman Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 09/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

  Sn Osman Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön