20 Mart 2013

ING Bank Kesinti!

Ing Bank hesap işletim ücreti kesmekte ve tüm başvurularıma rağmen iadesini yapmamaktadır. Bunun için gerekli işlemler neyse yapmak istiyorum. Teşekkürler.

Egemen 65 Okunma

Cevaplar

 • Egemen 15 Mart 2014

  Şikayetimi sözde inceleyip bana bilgilendirme maili atmışlar :D Tam bir sene oldu ama o mail gelemedi gitti neyse birşey söylemiyorum. Herkes özgür, siz firma olarak bunu uygun görmüşseniz bende müşteri olarak artık sizinle çalışmamayı uygun gördüm. İyi çalışmalar

 • Egemen 23 Mart 2013

  Şikayetimin incelenip bana mail atıldıgını söylüyorsunuz ama 3 gündür mail adresimi kontrol etmeme ragmen henüz hiçbir mail ulasmadı...

 • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

  Sn Egemen K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

  Sn Egemen K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön