24 Mart 2015

ING Bank Kesilen Ücretler!

ING Bank'la uzun yıllardır çalışıyorum. Kredi dosya ücreti ve hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum. Görüştüğüm müşteri temsilcisi böyle bir uygulamanın olmadığını belirtti. Hakem heyetine veya mahkemeye verdiğimizde diğer masraflarla eklendiğinde ücret daha da fazla olacak iyi müşteri ve doğru banka anlayışıyla talebimin olumlu sonuçlanmasını ümit ediyorum.

Onur 339 Okunma

Cevaplar

 • Onur02 Nisan 2015

  İng bank dan olumlu gelişme beklerken beni hayal kırıklığına uğrattı. Üzüldüm ING Bank benim ve yakınlarım için bitti artık

 • Onur02 Nisan 2015

  Yıllardır çalıştığım ING Bank beni hayal kırıklığına uğrattı tamamen ING Bank tüm iplerimi kopardım hiçbir yakınımada tavsiye etmeyeceğim

 • ING Bank Temsilcisi24 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Onur O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi24 Mart 2015

  Müşterimiz Sn Onur O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön